Vítejte

Vítejte v našem elektronickém obchodě. Přejeme Vám pohodlný nákup vybraného softwarového produktu.
 

Chraňte se před více jak 200 tisíci viry,...
Vyberte si ochranu počítače před viry, útoky škodlivými kódy, hackery a nevyžádanou poštou (spam).  Nabízíme antivirus, antispam, antispyware a firewall.

Uvádáme kompletní sortiment softwarových produktů firmy ESET. Vyberte si nejvhodnější kombinaci ochrany Vašich dat, domácích počítačů, serverů, mailboxů i chytrých telefonů z více jak 4500 položek,...

 • » Aktuálně

  Nečekejte na konec smlouvy,...

  Používáte jiný software ochrany proti virům, spamu a útokům? Nejste spokojeni? Chcete okamžitou změnu, na které neproděláte? Přejděte k produktům ESET !

  Po zbývající dobu platnosti konkurenční licence vám ESET poskytne své produkty zdarma. Takto můžete získat ochranu až na jeden rok. Stačí doložit fakturu nebo smlouvu od stávajícího dodavatele. Přečtěte si podmínky akce

  Akce platí také pro uživatele ESET, kteří používají další řešení od jiného výrobce.

  Stáhněte si přehled produktů ESET pro firmy (PDF, 815 kB)

 • » Doporučujeme

  Výhodný přechod na ESET

  Pokud se rozhodnete zvýšit vaší bezpečnost a přejít na ESET, získáte tyto výhody:

  Bezplatná technická podpora také pomocí online vzdáleného připojení pro všechny uživatele. Pro zákazníky s více než 50 počítači služba vyhledávání zranitelností EVA Pro na 2 měsíce zdarma.
  EVA Pro testuje 40 000 zranitelností vašich zařízení. Navrhuje možnosti opravy zjištěných nedostatků. Zvýšení bezpečnosti bez investic do hardware nebo bezpečnostních expertů.

Přihlaste se

Napište nám